Kevad juba paistab.

Ilmad lähevad järjest ilusamaks. Võtsin sahtlist välja oma drooni, panin akud laadima ja tegin ära talve jooksul kogunenud tarkvarauuendused. Panin ta korraks ka keset põrandat põrisema ja mõtlesin, et tegelikult on see droon vist ainuke hobi mille pärast ma õues käin :D.

Rattaga ma ei sõida, jõusaalis ei käi, trenni teen kah kodus. Laadisin akud lõpuni ja panin selle hirmsa asja sahtli tagasi… selleks korraks. Meenus, et ma tegelikult olen ikka suht palju tema lennutamisest ära unustanud. Nii, et kui nädalavahetusel ilm lubab ja välja saab minna, siis peab “Sport” nupu puldil juba aegsasti väljalülitatud asendisse lükkama.

Õnneks motivatsioone ja projekte kodus nokitsemiseks jätkub. Minu NAS (võrguketas) hakkab ka vaikselt mulle juba nii mahult kui ka tegelt juba üsna ammu ka võimekuselt väikseks jääma. Otsustasin seekord koduserveri ise ehitada. Vaatasin serveriklassi riistvara hindasid ja natuke pani see küll pead kratsima. Õnneks see kõik nii hull ei ole. Ärikriitilisi andmeid mul ei ole ja nii mõnestki serveriklassi riistvara puhul tavalisest omadusest saan ma enda ehitusel loobuda.

Kõik see teema on üsna uus ja huvitav õppimiseks ja õppimist jagub. Jagan kindlasti parimaid leide ka siin.

Kevadet
Maario


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.